letnie zapachy 2012

Ostatnio bardzo ciężko mi przekonać sie do nowych zapachów. Wącham i wącham i nic z tego nie wynika :( buszuje w necie i czytam recenzje a potem jak glupia chodze do Sephory albo Douglasa i wychodze z papierkowymi świstkami i niucham niucham niucham i niby mi sie podoba ale jak juz przyjde do domu i powącham moje na półce to od razu rezygnuje z zakupu nowości :) bo przekonuje sie ze moje są wyśmienite i nie mam co kombinować.

Od półtora roku jestem wierna 4 zapachom, które owszem raz na jakis czas zdradzałam na rzecz Chloe albo DKNY czy też Shalimara albo Piątki ale bardzo szybko wracałam z podkulonym ogonem w łaski :)  Aquę używam od wielu lat przeważnie w sezonie letnim bo jest to piękny świeżak, który ku mojej uciesze nie pachnie jak cytryna jak to ma w zwyczaju nietety większosc swiezaków obecnie dostępnych. Jest to juz co prawda "emeryt" jesli chodzi o Armaniego i nie mozna do kupic w perfumeriach sieciowych ale bez problemu jest dostepny w wielu perfumeriach on-line a także w strefie wolnoclowej.

Nine z kolei uzywam w lecie na wieczór bo to trochę jest jakby nie było pudrowy zapach a jesienią i zimą na dzień. Oba są idealne na lato ale spokojnie mozna używać ich właściewie na okrągło.

Trzy lata temu jednak, znalaznam jeszcze jeden kapitalny zapach letni. Bez zawartości alkoholu więc w sam raz do odświezania podczas ekspozycji na slonce ( nie ukrywam ze to bylo moje glowne kryterium przy jego zakupie ), lekki, odświezajacy, bardzo optymistyczny. Chciałam mieć zapach którym będe mogła sie psikac bez obawy ze po calodniowym pobycie na plazy bede w plamach :)

Clarins eau ressourcante. To idealny zapach na gorące upalne lato najlepiej w cieplych krajach :) bo u nas z tym latem to bywa roznie.No i oczywiscie w dalszym ciągu moim numero uno niezmiennie i nieustająco jest Sisley Soir de Lune, który niestety na moje nieszczęśnie jest obłędnie drogi ale jak najbardziej jest to mój signature scent odkąd go odkryłam w 2009 roku :)  Piękny czysty szyprowy zapach. Majstersztyk wśród wszystkich szyprów :) Aboslutny hit tylko na wyjątkowe okazje. Mam go i oszczędzam od świeta do świeta :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz