Teatralny październik


Zapowiada się kulturalny październik :)  Bilety na dwa spektakle w nadchodzącym czasie kupione już są a może się i okazać, że jeszcze uda mi się też wyszperać coś ciekawego  żeby wyskoczyć także i z Ewą.  Ewuś co powiesz na:  http://www.e-teatr.pl/pl/repertuar/WARROZ,teatr.html
Jarzyna zebrał za tą sztukę wiele pochwał i otrzymał liczne pochlebne recenzje.


Sezon wypadów do teatru rozpoczęliśmy już tej jesieni sztuką zatytułowaną „Udając ofiarę” z Szycem oraz Andrzejem Zielińskim na której  byliśmy w Teatrze Współczesnym kilka tygodniu temu. ( Pisałam bardziej szczegółowo w poście o teatrze współczesnym dla zainteresowanych )

Kolejne wyjście zaplanowałam na 10 października. Idę wtedy z Mamą do Polonii Kryśki Jandy aby obejrzeć spektakl pt. Grube ryby.

21ego października z kolei wybieram się z P. do teatru Syrena na prześmieszną komedię „Klub Hipochondryków”  z Wojciechem Malajkatem oraz Zbigniewem Zamachowskim.

W planach mamy też zamiar obejrzeć „Dziadka do orzechów” w Teatrze Narodowym ale to dopiero pozycja z terminem realizacji w grudniu.  Wybieramy się z Dorotą, Wojtkiem i Gabą ale z tego co wiem bilety będą dostępne w sprzedaży dopiero w okolicy listopada toteż muszę jeszcze trochę poczekać z ekscytacją J ale rezerwacja czasowa już jest dokonana.

Tak oto w większej perspektywie klaruje się plan na zbliżające się jesienne miesiące która umilać sobie będę właśnie wieczorami na deskach teatrów w Warszawie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz