Chorwacja-wakacje 2011

Pisałam już co prawda o naszych planach na lato 2011 ale ponieważ ostateczna decyzja została podjęta postanowiłam to obwieścić wszem i wobec: przyszłoroczny urlop spędzimy w Chorwacji! Dosyć juz Greckich wysp. Czas na zmiany :)
Myślę, że 3 tygodnie wystarczą by zjechać ją wzdłuż i w szerz bo taki własnie mamy plan. Bede relacjonowac na bierząco nasze przygotowania i sam wyjazd i nie mogę się juz doczekać.

Do tego czasu chcialabym przygotowac szczegolowy plan podrozy ktorym z pewnoscia sie podziele. Postaram sie rozbić cały plan wycieczki na poszczegolne dni tak aby kazdy kto zagląda na moj blog mogl z niego takze skorzystac :)


Wiem, ze musze w nim umiescic wiele punktow widokowych aby zaspokoic Piotrka ciągotki do zwiedzania ale tez liczne plaze co by to zaspokoic wlasne potrzeby jakie wiążę z urlopem :)
Mysle ze Chorwacja jest na tyle roznorodna ze uda mi sie to bez problemu a trzy tygodnie wolnego w zupelnosci wystarczą :)W taką pogodę jak dziś chętnie zaglądam na liczne strone poswiecony turystyce w Chorwacji i czytam, przeglądam, studiuje, rozmyslam i analizuje co warto a czego nie warto oglądac :) i notuje!!!

Juz teraz wiem, że napewno bede chciala zobaczyc miejscowosci takie jak: Pula, Dubrovnik, Zadar, Hvar i Split. Grzechem byloby nie zobaczyc Zagrzebia i Parkow Narodowych w Plitvicka oraz Paklenica, no i liczne piękne plażeeeeeee.....


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz